Cemil Topuzlu Caddesi Funda Çıkmazı Sok. Akis Apartmanı No: 11/2 Caddebostan Kadıköy İstanbul
0 216 411 00 55 - 0 530 011 32 34 isiten34@gmail.com

Kadıköy çocuk Psikiyatrisi

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir metropolit ilçesi. Sizler çocuğunuz için İstanbul’da Kadıköy ilçesinde Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları uzmanı hekim araştırmalarınızda Kadıköy çocuk psikiyatrisi araması yapıyorsanız bu yazımızla faydalı bilgiler edineceğinizi düşünüyoruz. Kadıköy çocuk psikiyatrisi aramalarınıza yönelik olarak bu yazımızda sizlere bebeklik çağından 18 yaşına kadar olan süreçte Çocuk Ruh sağlığı ile ilgilenen çocuk psikiyatrisi alanında da genel bilgiler vereceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kadıköy çocuk psikiyatrisi aramalarınız için tavsiye hekim önerisi

Kadıköy’de, Kadıköy’ün ilçelerinde semtlerinde, Kadıköy’ün önemli caddesi Bağdat Caddesi ve diğer mahallerinde çocuk psikiyatrisi aramalarınıza yönelik olarak yazımızın sonunda sizlere çocuk psikiyatrisi önerisinde bulunacağız. Ama önce gelin Tanı Terapi Enstitüsünde çocuk ruh sağlığı ile ilgili hangi çalışmalar yapılmakta onları inceleyelim.

kadıköy çocuk psikiyatrisi

kadıköy çocuk psikiyatrisi

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ile ilgili olarak,

 • Çocukların ve Ergen bireylerin ruh sağlığına yönelik tüm durumları inceler.
 • Gerektiğinde nöroloji uzmanlığı ile ilgili bir durumda çocuk alanında uzman bir çocuk nöroloğu ya da çocuk alanında bilgi ve deneyimi olan bir nöroloji uzmanının görmesini isteyebilir,  ilgili uzmanlığa yönlendirir.
 • Gerekli gördüğünde psikologlarla, klinik ve çocuk alanında uzman psikoglarla multidisipliner bir terapi süreci yürütür.
 • Çocuk psikiyatrisi uzmanları hastalarına gerekli gördükleri takdirde ilaç tedavisi başlayabilirler, bu tedavi sürecini devam ettirebilirler ve sonlandırabilirler.

Çocuk ve ergenlerde genel olarak görülen Çocuk Psikiyatristini ilgilendiren konulara genel olarak bakacak olursak,

 • Çocuk psikiyatristi ve ergen psikiyatristi olarak DEHB olarak kısaltilan Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
 • Çocuklarda görülen duygudurum ve davranış bozuklukları
 • Çocukluk ve ergenlik çağında oluşan fobiler, kaygılar, stres durumları
 • Özellikle okul döneminde yaşanan psikososyal problemler
 • Çocukluk çağında terapi ve tedavi görmesi gereken tüm ruhsal sorunlar
 • Ruhsal gelişim problemleri
 • Ergenlik depresyonları ve çocukluk depresyonları

olarak kısaca belirtilebilmektedir.

Kadıköy çocuk psikiyatrisi aramalarınızda Yard.Doç.Dr. Nuket İşiten ile irtibat kurabilir ve randevu alabilirsiniz.

Kadıköy çocuk psikiyatrisi aramalarınıza yönelik olarak Kadıköy’ün farklı semtlerini de belirtmek istiyoruz. Bu semtler ve mahalleler, Bostancı, Caddebostan, Dumlupınar, Erenköy, Feneryolu, Fikirtepe, Hasanpaşa, Kozyatağı, 19 Mayıs, Rasimpaşa, Suadiye, Ayrılıkçeşme, Çemenzar, Haydarpaşa, Kalamış, Kuyubaşı, Moda, Söğütlüçeşme, Yeldeğirmeni, Ziverbey, Bağdat Caddesi, Acıbadem, Caferağa, Eğitim, Fenerbahçe, Göztepe, Merdivenköy, Osmanağa, Sahrayıcedid, Suadiye, Bahariye, Çiftehavuzlar, Kızıltoprak, Selamiçeşme, Şenesenevler olarak belirtilebilmektedir.

çocuk psikiyatrisi kadıköy

İster İstanbul, ister Kadıköy, ister Türkiye’nin tüm şehirleri, ister dünyanın farklı ülkeleri, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Tanı Terapi Enstitüsünde çalışmalarına devam eden Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Yard. Doç.Dr. Nuket İşiten ile 0 216 411 00 550 530 011 32 34 numaralı telefondan Tanı Terapi iletişim merkezi ile irtibat kurabilirsiniz.

RANDEVU AL

Randevu Formu

 

Doğrulama