Cemil Topuzlu Caddesi Funda Çıkmazı Sok. Akis Apartmanı No: 11/2 Caddebostan Kadıköy İstanbul
0 216 411 00 55 - 0 530 011 32 34 isiten34@gmail.com

İstanbul çocuk psikiyatrisi

İstanbul, ülkemizin en büyük şehri. Yaklaşık 15 milyonu aşan nüfusu ile dünyanında nüfus yoğunluğu açısından önemli metropollerinden biri. Sizler İstanbul’da çocuk ve ergen psikiyatrisi üzerine İstanbul çocuk psikiyatrisi uzmanı bir tıp doktoru arıyorsanız sitemizden hekim arayışınıza yönelik faydalanabilirsiniz. Tanı Terapi Enstitüsü Genel Koordinatörü Yard.Doç.Dr. Nuket İşiten Psikiyatri Uzmanı, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı hastalıkları uzmanı olan bir hekimdir. Çocuk ve Ergenlerle çalışmaları yanı sıra yetişkin bireylere yönelik hasta kabulu devam etmektedir. Bu yazımızın sizlere İstanbul çocuk psikiyatrisi aramalarında faydalı olacağını düşünüyoruz.

İstanbul çocuk psikiyatrisi arayışlarınıza yönelik olarak

İstanbul çocuk psikiyatrisi aramalarınıza yönelik, öncelikle çocuk psikiyatrisi alanından söz edebiliriz. Çocuk psikiyatrisi, çocukların ve ergen bireylerin ruhsal sorunlarının çözümlenmesi, duygudurum ve davranış değişiklikleri konusunda terapi ve tedavi süreçlerinin sağlanması, ilk çocukluk döneminden başlayarak 18 yaşına kadar süreçte sağlık hizmeti alabileceğiniz tıpta uzmanlık alanıdır. Bu kişiler tıp fakültesini bitirdikten sonra tıpta uzmanlık eğitimi sonrasında uzman hekim olarak görev yapmaktadırlar.

istanbul çocuk psikiyatrisi uzmanı

Çocuk psikiyatristi bir hekim hangi alanlarda çalışmalar yapmaktadır?

Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi uzmanı bir doktor;

  • Çocukların ve ergenlerin ruhsal sorunlarının çözümlenmesi ve ruhsal sorunlarına destek olunması
  • Duygudurum ve davranış değişimlerine yönelik terapi ve tedavi seçeneklerinin oluşturulması ve gerçekleştirilmesi
  • Okulda geçirilen süreçte oluşabilecek kaygı durumları, sınav stresi vb. durumlar
  • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu
  • Çocuklarda ve gençlerde görülebilen takıntılar
  • Çocuk ve ergenlik döneminde görülebilecek depresyon durumları
  • Çocuk ve ergenlerin yaşayabileceği tüm ruhsal durumlar ve sorunlara yönelik terapi çözümleri ve tedavi yaklaşımları ile çocuk psikiyatrisi uzmanları ilgilenmektedir.

Çocuk psikiyatrisi uzmanları gerekli olduğu durumlarda psikologlarla koordineli bir çalışma durumunu geliştirmektedirler.

Çocuk veya gencin durumuna veya sorununa yönelik olarak çocuk psikiyatristleri ve alanında uzmanı psikologlar multidisipliner bir terapi yaklaşımı geliştirebilmektedirler.

Sizlerde İstanbul Çocuk Psikiyatrisi aramalarınıza yönelik olarak Yard. Doç.Dr. Nuket İşiten ile irtibat kurabilirsiniz.

istanbul çocuk psikiyatrisi uzmanı doktor arayanlar için

Sizler İstanbul’da, Anadolu yakası ya da Avrupa Yakasında, Kadıköy’de, Üsküdar’da, Bağdat Caddesinde, Caddebostan’da, Adalar, Ataşehir, Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Silivri, Sultangazi, Şişli, Ümraniye, Zeytinburnu, İstiklal Caddesi, Taksim, Tuzla, Şile, Sultanbeyli, Sarıyer, Bebek, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Beykoz, Güngören, Eyüp, Esenler, Çatalca, Beyoğlu, Bayrampaşa, Bakırköy, Avcılar ve diğer tüm yerleşimlerde Çocuk Psikiyatrisi uzmanı arıyorsanız Tanı Terapi Merkezi Genel Koordinatörü, Çocuk Psikiyatrisi uzmanı Yard. Doç.Dr. Nuket İşiten ile ile  0 216 411 00 55  ya da 0 530 011 32 34 numaralı telefonlar ile irtibat kurabilirsiniz.

Yard. Doç.Dr. Nuket İşiten hem yetişkin psikiyatrisi, hem ergen ve çocuk psikiyatrisi alanlarında uzmanlığı olan bir tıp hekimidir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden ve yurtdışından gelen hastalarını Tanı Terapi Enstitüsünden kabul etmektedir.

RANDEVU AL

Randevu Formu

 

Doğrulama